Új hozzászólás Aktív témák

  • makkai

    aktív tag

    Üdv!
    Érdeklődnék, hogy kinek milyen dátummal történik a szaldó elszámolása.
    Mert Én elektronikus ügyintézés folyamán reklamáltam, hogy november 23-án (eddig kb mindíg ekkor történt az éves leolvasás) leolvasták az advesz mérőt és az "éjszakai" órát, de még mindíg nem küldték az elszámolást. Most már online látom, hogy majd érkezik postán, de küldtek E-mailben egy kisérő levelet, amiben azt írják, idézem
    "Tájékoztatjuk, hogy a háztartási méretű kiserőművel rendelkező felhasználási helyeknél továbbra is naptári éves leolvasást és elszámolást alkalmazunk, amikor is az elektronikus fogyasztásmérőn a betáplálás és fogyasztás mérőállások kiolvasása történik meg, majd ezek alapján a szaldós elszámolást elkészítjük."

    Nos lehet Én vagyok a fogalmatlan, de nálam a naptári éves időszak, az január 1.-től december 31.-ig tart.
    Ezzel szemben mindenkitől azt hallottam eddig, hogy ugyanakkor történik a leolvasás, mint régebben napelem nélkül.

    mcsaba80 - AsRock Z77 Extreme4 i7 3770K CM Hyper N520, 4x4 GB Corsair Vengeance LP 2133MHz CL11 DDR3 @1866 Mhz CL9 1,5 V, Samsung 250 GB SSD, GAINWARD PHANTOM GTX970, COBA NITROX 750W, THRUSTMASTER T150 PRO kormány, BenQ W2000 projektor, Denon avr x2500h, JAMO S809 5.0 + JAMO C 912 SUB

Új hozzászólás Aktív témák