Új hozzászólás Aktív témák

  • Dell XPS

    veterán

    válasz #72042496 #224 üzenetére

    Szia!

    Látom Neked a Mátra nem okoz gondot. Eszembe jut a 115-öd.. szóval ahhoz képest, hogy nem olyan régen túrázol, remek teljesítmények. Nekem is volt vizes élményen nem egy, nem kettő, de egy Mátrai nekem is emlékezetes. A meredek lejtőn nem csak a víz ömlött le, hanem a talaj felső rétege is. Csodás volt! Írod, hogy a lefelék nem igazán esnek jól. Ágasvár, Oroszlánvár kifejezetten igénybe veszi az embert, emlékszem erősen oda kell figyelni. A lényeg: Nekem is nagyon sokáig fájtak a térdeim, már-már azt hittem soha nem fogok végigfutni egy túrát. ( 35-nél mindig beállt ) Természetesen, hasonlóan mindennel megpróbálkoztam, de nem javított a helyzeten. Nem részletezem, de nagyon kemény 8 hónap volt. Egyszer csak, mind ha elvágták volna, semmi....? Futok várom a beállást és nem jött, szóval elmúlt. Jelezted ugyan, hogy ezt nem hoznád összefüggésbe a túrázással (régebb óta fájlalod ) de azt vettem észre, ahogy erősödtek az izmok, ( jobban tartották az ízületet ) elmúlt a térdfájdalom. Rásegítettem ugyan úszással és kerékpár keresztedzésekkel is.

    Írásodból kiderül, hogy ismételten élménydús, sikeres túrát tudhatsz magadénak.GRAT!

    Minden jót!
    Üdv,

    Üdv, Dell XPS

Új hozzászólás Aktív témák