Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 313313

    addikt

    válasz 313313 #78117 üzenetére

    A november 21-én vásárolt készülékem mellé még mindig nem töltötték fel a garanciajegyet.
    Ma bementem hivatalos T Pontba, ahol átvettem a készüléket, ők nem is tudnak garijegyet nyomtatni(ha nincs bent a rendszerbe) meg kell várni még feltöltik...
    Aztán kérdezte miért kell az neken, ha van számlám....(Mintha nem lennének kötelesek garijegyet adni törvény szerint...) Továbbá közölte (próbálkozott meghatni) hogy netes rendelésnél amúgy se jár garanciajegy a telefon mellé, arra ott a számla, ő is így vett telefont...
    Elálltam a vásárlástól, mire visszakérdez, hogy csak ezért? Pofám leszakad... Aztán mikor töltötte ki a nyomtatványt, meg kellett indokolni miért állok el. Ezt mióta kell, úgy todom ezt meg se kérdezhetik... Aztán indoknak beírta: nem kaptam garanciajegyert.
    Kiváncsian várom az okosok mit írnak majd rá emailba, de az tuti nem hagyom annyiban...

    HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

Új hozzászólás Aktív témák