Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz cris78 #59272 üzenetére

    nem találtam eltérő szabályozást, mint ami alapban vonatkozik az arany vagy platina kiemeltségű előfizetésekre; link

    Dav123; nincs olyan, hogy 4g sebesség, díjcsomag függvénye - a hálózati mód használhatósága a lényeg - de így volt ez a 3g esetén is, ott sem mindenkinek volt adott a maximális 21 Mbps, sok díjcsomagban csak 7.2 Mbps volt a maximum.

    btz; pont a napokban írta valaki a note 4 témában, hogy a XI. kerületben megjelent az lte+ felirat a telefonján, mindenhol máshol csak sima lte van/volt.
    fontos tudni, hogy a telekom által forgalmazott note 4 az f-es verzió, amiben már cat 6 lte modul van, tehát 300 Mbps sebességre képes, a független c-s note 4 csak cat 4 és 150 Mbps - ezt csak azért írom, hogy valaki kipróbálja ott, akkor esetlegesen nem mindegy a note 4 pontos típusa.
    nekem is a gyorsabb lte modullal rendelkező telekomos note 4 van, de nem voltam arra mostanság, így nem volt lehetőségem kipróbálni, viszont szeretnék sort keríteni rá mihamarabb, mert kíváncsi vagyok rá.

Új hozzászólás Aktív témák