Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz Onderon #40683 üzenetére

    Move M Aranytárskártya csak 3990, ha csapsz mellé 1 GB-os NetPluszt 1290-ért, az már 1,5 GB 5280-ért, és beszélni is lehet vele úgy 120 percet.
    Persze ha jogosult vagy 5490-ért a Next S társkártyás változatára, akkor az még mindig lényegesen jobb egy Net & Roll LTE kiegészítéssel. Feltéve persze, hogy a fentieknél többet is beszélnél, főleg hálózaton belül.

    A legjobb aláírás a héten

  • kali

    legenda

    válasz Onderon #40683 üzenetére

    több előfizetésem is van, a társkártyákat a feleségem és az anyósom használja, mindegyiken van családbarát, így egymást ingyen hívjuk, kifelé meg jellemzően jó, ha 1500 ft leforgalmazásra került a 3200 ft árazású mozaik xs díjcsomag 100%-ban felhasználható havi díjából, pedig az asszonynak meg nekem is az volt - a hardmadik társkártyán eco xs, az marad is egyelőre.
    nekem a bejövőm sok, kifelé alig van hívás/sms, a páromnak szintén, ráadásul neki céges telefonja is van, amiről jócskán telefonálhat havonta, azt sem használja ki teljesen, szóval a move xs is bőven elég lesz, mellé pedig mobilinternet, neki korábban az 500 megabyte sem fogyott el soha, szóval az 530 megabyte simán elég lesz, nekem meg eddig 200 megabyte + 1 gigabyte volt, most "csak" 30 megabyte + 1 gigabyte, de az 1 gigabyte is bőven elég, bár ha változna is a felhasználói szokásom, akkor is adott a netplusz l helyett a netplusz xl, amiben 3 gigabyte van 2290 ft ellenében, szerintem az is jó ár/érték arány.
    alap végösszegben legalább -2000 ft lefaragódott így a számlából, minek fizessük ki a semmire, ha nem használjuk ki...

    Richee11; szia, igen, jól, pláne ha azokat az árakat nézed a netplusz csomagoknál, amik azon előfizetések mellé adottak, amikben már van valamennyi adatforgalom, mert úgy jóval olcsóbb mindegyik.

    Nordik; nem valószínű, pláne ha eltérő cellában és másik sim kártyával is adott a hiba.

Új hozzászólás Aktív témák