Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Beca1990 #40164 üzenetére

    Hát azt még nem láttam hazai szolgáltató kínálatában, igaz nálam eleve a három hazai közül csak a T jön szóba. Például az F6 kapható volt a norvég cégnél, és idegesítő is volt számomra, hogy T-mobile kínálatában meg nincs, de nem váltottam emiatt. A 4G/LTE persze jól hangzik, de olyan tarifa csomagjuk meg nincs amivel értelme is lenne. Itt arra kell gondolni, hogy 3k havidíj mint a csak adatforgalomra használható Net&Roll S ahol van 8GB adatforgalom is a havidíjas, de azért legyen már mobiltelefonba tehető, és használható hagyományos nem VoIP módban is. Most egyébként pont táblagépen írom ezt a hozzászólást N7 - re L7 II - ről sugárzott WiFi - n keresztül. GPS segítségével mérem a megtett utat. Tegnap megnéztem otthon, hogy a Battlefield 4 Commander androidos verziója mennyi adatforgalmat generál egy átlagos körben, 9 MB jött ki. Amúgy azt kicsit érdekesnek találom, hogy az eredetileg 30 k-s áron debütáló önmagában az 512 MB RAM miatt lényegesen gyengébb Y300-at annyira imádta a nép, hogy 11k hozzászólás keletkezett a topicjában, még az L7 II esetében 1k alatt vagyunk, úgy hogy azėrt minőségre sem egy kategóriát képvisel a kettő termék, és volt olyan időszak amikor 3000 Ft volt köztük az ár különbözet.

Új hozzászólás Aktív témák