Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vatafakk

    aktív tag

    válasz csoki46 #38355 üzenetére

    én is felhívtam a 1430-at újfent, hogy miért nem kapok akciót.

    első felvonás:

    Like díjcsomagban vagyok, a hölgy azt mondta, hogy ha nagyobb díjcsomagra váltok, és kötök rá hűséget, akkor látni fogom pl az Xperia Z-t 73 444 Ft-ért a feltételeknek megfelelően.
    Visszakérdeztem, hogy mi van, ha nagyobb díjcsomagra váltok, de mégsem tudok majd valami folytán akciósan telefont vásárolni. - (akkor feleslegesen fizetnék a jelenleginél 2x több pénzt) -
    A hölgy elbizonytalanodott, és a kollégáihoz fordult - 20 perc várakozás - majd hosszas tanakodás után azt mondta, hogy ez valószínűleg egy webshop hiba, és én is jogosult vagyok a telefonvásárlásra a jelenlegi díjcsomagommal!

    Jelenleg ott tartunk, hogy megpróbálják ezt a hibát kiküszöbölni, és visszahívnak, amint megoldódott!

    + jó hír, a hölgy azt mondta, hogy december 31-ig van ez a -30%, a készletek változhatnak ugyan, de nem kell kapkodni, ha valaki attól fél, hogy holnap már nem élhet a kedvezménnyel!

  • 1430

    senior tag

    válasz csoki46 #38355 üzenetére

    Akkor ez a belépési díj kedvezmény lesz, ami valóban kizárja (még) a készülékváltást. Ha kifizeted a 4200-at, akkor a meglévő számodon nem lesz hűség, tehát ahhoz is vehetsz új telefont, nem kell trükközni a szám újrakérésével. Viszont ha nincs legalább arany szinted, akkor 2-3 ezerrel drágább a készülék, mint új előfizetéssel, illetve weben nem lesz részletfizetési lehetőség.

    Mercutio_
    Leválthatsz kisebb csomagra (pl. Eco XS), és ahhoz aktiválhatsz adatcsomagot, vagy a hasonló havidíj kategóriás Mozaik XS-re is válthatsz, ahol nincs túlforgalmazási díj (de akkor is marad a feleslegesen kifizetett havidíj, de a Mozaik XS-hez is aktiválhatsz például KapcsolatNet adatcsomagot, így több kereted lesz és túlforgalmazási díjjal sem kell számolnod (bár a feleslegesen fizetett havidíj megmarad).

    Nordik
    A havidíjon felül, legfeljebb 500 Ft. Tehát ha 3500-at forgalmazol, akkor a havidíjon felüli 300 Ft-ot írja jóvá a rendszer.

    ''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

Új hozzászólás Aktív témák