Új hozzászólás Aktív témák

  • Wind-Storm

    őstag

    válasz tjb007 #9565 üzenetére

    Köszi a választ! :R
    Hát elég hülyén lett megfogalmazva az SMS, mintha az kártyám teljes használati joga járna le pár nap múlva... :W

    Hú most még lenne két kérdésem, ha már itt járok mert pont aktuális:

    Kb. egy hónappal ezelőtt kaptam egy sms-t, meg azelőtt még egyet pont az előzőre rá egy hónappal, miszerint az általános szerződési feltételekben módosulás történt, további infóért hívjam a 1777-t, kíváncsiságból felhívtam hogy mi van, erre mond egy linket hogy hol keressem.. ha meg nem fogadom el (a hívásból ki nem derülő módosult ÁSZF-t) élhetek az X napos felmondási jogommal.. hát kösz.
    Elszántam magam és megnéztem a linket, látom hogy konkrétan pontokba vannak szedve a dolgok, ennyi mindent módosítottak vagy keresem meg benne a módosulást :F
    Tovább már nem is néztem.. zártam be a francba.
    Valami lényeges változtatás történt amiről mindenképp tudnom kéne..?

    A másik a feltöltéshez kapcsolódik, én nem telózok sokat, főleg engem hívnak, beérem esetenként az 1500FT-os feltöltéssel is.
    Pár nappal ezelőtt mentem be a közeli t-pontba hogy feltöltessem 1500FT-tal az egyenlegemet, erre jön a válasz hogy náluk ilyen már nincs csak 3 ezres.. kérdem mikortól? azt mondja hogy elsejétől, és max. ATM-ekről lehet még feltölteni..
    Nagyon örültem a dolognak.. :W
    Lehetséges még bankautomatán keresztül 1500FT-tal egyenleget feltölteni?

    A regényért meg sry. :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák