Új hozzászólás Aktív témák

  • attiati

    veterán

    válasz lugosi #45189 üzenetére

    elvileg kedvezményes jegyet, bérletet nem lehet aszem, de marha kényelmes, nézz utána pontosan

    elvira.hu, beregisztrálsz, kiválasztod a vonatot, kosárba teszed a jegyet, és a végén lehet mobiltelefon egyenleg terhére fizetni. Automatikusan levonják a domino egyenlegemből a jegy árát, ha küldök egy válasz SMS-t.

    Lehet otthon nyomtatott jegyet választani (így ráadásul még 3%-kal olcsóbb is a jegy). Ki sem kell nyomtatnod, elég, ha okostelefonon bemutatod a jegyet (amit nem árt előre letölteni a telefonodra, vagy laptopra, mert sokszor nincs net a vonaton).

    Volt már, hogy még a metrón ültem vonatindulás előtt 20 perccel. Nem lett volna időm sorbanállni. Ráadásul pénz sem volt a domino kártyámon. 5 perc alatt elintéztem netbankból a domino kártya feltöltést (kapsz rá feltöltési kedvezményt) és megvettem online a vonatjegyet :) Ennél kényelmesebben nehezen lehetne intézni. Le a kalappal a MÁV előtt. Visszaváltás, vagy késésnél a jegyreklamáció viszont nagyon macerás az mobilvásárolt vonatjegyeknél.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák