Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz tothl #33860 üzenetére

    nem vagyok t-s illetékes, így azt nem tudom, hogy mi kellene egy lezárt díjcsomag újbóli aktiválásához úgy, hogy annak ismételt aktiválási ellehetetlenülését szerződési feltételekben is rögzítették, illetve a rendszert is annak megfelelően állították be, de biztos vagyok benne, annyira nem lenne egyszerű az ügymenet, hogy azt csak így simán megugorják a szabályozott tiltások ellenére...
    nekem is volt anno 5 és 3 gigabyte adatmennyiségű net a hangalapú előfizetésemen, bosszantott is a dolog a későbbiekben, hogy csak 500 megabyte lett a legnagyobb, de mivel nem csak én háborodtam fel, hanem nagyon sok előfizető, újságcikkek is születtek a témáról - különös tekintettel a Mobiltelefonos(Táblagéphez/Notebookhoz) internetezéshez ajánljuk szóhasználatra, hiszen nem csak ajánlják, de konkrétan csak azokhoz adják az ott szereplő díjcsomagokat -, ezért bevezették az 1 gigabyte kereteset, de alapesetben az a plafon.
    nagyon utána kell járni, ha már lezárt díjcsomagot használ az ember, hogy mire módosítsa, mert nincs visszaút!
    neme is van jelenleg több társkártyám olyan díjcsomagokkal, amiket már régen lezártak, és bizony nem módosítottam azokat eddig, mert csak drágább alternatívák lennének, erősen meggondolom majd, hogy mire ugorjanak, ha eljön az idő a muszájra.

    Réges-rég, egy messzi-messzi galaxisban...

Új hozzászólás Aktív témák