Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Zeki #108689 üzenetére

    Én meg ma mentem be az új sz.igazolványt átvenni az okmányirodába és még tegnap foglaltam időpontot a T-hez. (adategyeztetés miatt) és minden rendben volt, 06.28.-n vállaltam új hűséget az otthoni net előfizetésre (telefonon hívtak fel a központból) kértem a vez.telefon megszüntetését is hűség lejártakor (07.28.-n jár le, így 07.29.-től lekapcsolják) és azügyben kellett telefonálnom is, hogy OK legyen...

    T-Pontba ma meg elkezdi a srác, vez.telefonra látom nem vállaltál hűséget, ha akarom akkor beállítja. Mondom ez már intézve van, a megszüntetése hűség lejártakor... és közben nézte a rendszert is és látta, hogy valóban így van :)

    Az új sz.igazolvány miatt azért mentem be, hogy a későbbiek során ne okozzon fennakadást, mikor a T-s számaimat meg kell erősítenem (1 évente 1x ügye)

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák