Új hozzászólás Aktív témák

  • bobsys

    addikt

    válasz Snoop-y #10704 üzenetére

    Mennyi ido alatt alltok vissza backupbol ha ez a mammut db lefekszik pihenni valamiert?
    Fogalmam sincs :DDD Nem az en asztalom. Van ket DAG, mindketto stretched a ket datacenter kozott. Mentes van mindennap, de a projektbe nem tartozik bele a milenne ha backupbol kell vissza allitnai mindent.

    Fiok meretek azert ekkorak (es akkor meg nem is szamoltam a pstket), mert minden emailen megy az osszes dokumentum valamint a user trening hianya miatt. Soha nem volt limit, hozzaszoktak, hogy senki nem szol. Archiv mailbox itt is van. Nem mindenkinek de van. Usertol fuggoen be lettek kategorizalva es attol fuggoen kapjak az archivot. 10Gbnel nagyobb fiokot nem sok ember fog kapni a 10 000bol

    Azt pedig, hogy mit engedek vagy nem nem en dontom el. En terveztem nekik de en csak ajanlani tudok dolgokat, az ugyfel donti el, hogy mi lesz. En meg majd vedem a seggem azzal, hogy leirom meg beszelek a client executiveal ha olyan a helyzet aztan majd lemeccselik egymas kozt. Altalaban mi csinaljuk a supportot is igy szoktam veluk is beszelni, hogy akkor gondoljak at az SLAt meg a penzt amit kernek ha nagyon gaz a helyzet.

    gaborbol az eleg gaz, ha eltunik minden a storagerol. Jetstress egyebkent kb 20000 IOPS/server sajtolt ki ket serveren egyszerre futtatva

    [ Szerkesztve ]

    Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

Új hozzászólás Aktív témák