Új hozzászólás Aktív témák

  • Feri1977

    senior tag

    Sziasztok!

    Van köztetek olyan, aki rendszergazdai tanfolyamot végzett?
    Én 13 éve szerviztechnikus vagyok (több munkahelyem volt persze), de mindíg szervizbe dolgoztam gépösszerakás, hibafeltárás szervizelés, laptop, forrasztás stb. DE, rájöttem, hogy munkahelyek jönnek mennek, és feljebb szeretnék lépni. Mindíg is érdekelt a rendszergazdai tevékenység és a hálózat komolyabban. Nagy nehezen rávettem magam, hogy beíratkoztam egy elég komoly oktató suliba, 300 ezer forint a képzés, ma volt az első nap..hát nagyon komoly a tematika..hálózati fogalmak, programozás, adatbázis kezelés és egy rakás tananyag ami több száz oldal meg minden..kérdésem az, hogy én ugye dolgozom, ez az iskola kéthetente van szombat és vasárnap, meg tudom e csinálni a munka mellett? Mert hétvégén hála istennek nem kell mennem itt dolgozni, de nem is erre irányult a kérdés, hanem hogy nagyon komoly a tananyag és nagyon sok van..és 10 hónapos a képzés, más is megtudta munka mellett csinálni? Meg vannak ilyen modulzáró vizsgák meg minden..tisztára kész vagyok már előre, a mai nap is elég kemény volt..

    Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

Új hozzászólás Aktív témák