Új hozzászólás Aktív témák

  • rob210

    Topikgazda

    válasz Vesztor87 #8138 üzenetére

    Ez a ne vegyél renaultot mert szar dolog kezd idegesíteni.
    A múltkor is jött az egyik kollégám, hogy na mi van még megy a renaultod?
    Mondom neki képzeld megy nem úgy mint a te focusod amit azóta hogy megvettél már 4szer vitted szervízbe.
    Nagy kuss lett.

    Minden típusból van szar és jó.
    Ha ésszel vesz az ember autót nem szívhatja meg nagyon.
    A renaultnál 8v-nél igazán csak a kasznira kell odafigyelni, mert nem sok minden van rajta ami elromolhat, megvásárlás után pedig úgy is vízpumpa vezérlés olaj és szűrők cseréjét kell végrehajtani.

    A 16szelepesknél a gyújtó trafót kell megnézni és érdemes kompjuterre dugni, ha van rá lehetőség.

    Egy biztos autót csak kompresszió mérés után veszünk!!!!
    Nem győzöm elégszer elmondani.

    Nekem 8 szelepes meganom van 97'es nagyon szeretjük.
    Engem is mindenki a suzukira akart rábeszélni de az én szememben az nem autó.

    Elmesélek egy kis történetet és tudni fogod mit válassz.
    A lakótelep parkolójában ahol lakok, beszálltam a kocsiba mondom indulok a páromért.
    Egy suzukis meg sikeresen belémállt nem tudom mit nézett, de mindegy kiszállok megnézem a renault lökhárítóján 3 kis vonás azaz karcolás volt a jobb sarkán hátul.
    a suzuki nem ment el a parkolóból tréler.

    Konkrétan leszakadt a hűtő a hűtőrács szétesett, a motrtéren belül meg össze vissza állt minden.

    Én másnap cipőbokszal átkentem a lökhárítót a kutya nem mondja meg, hogy nekem jöttek.

    Ezek után gondold el mindezt 50-60 as tempónál, ha van családod nem sokat fogsz gondolkodni a választáson.
    Ráadásul kényelmesebb a renault nagyobb a csomagtartója, és jobban felszerelt mint egy fapad suzi.

    Renault power

Új hozzászólás Aktív témák