Új hozzászólás Aktív témák

  • gabx76

    senior tag

    válasz rob210 #4878 üzenetére

    Néha nem hiszem el, mit meg nem engednek maguknak a kereskedők...
    Mégis mit gondolt, hogy nem fogod használni a kocsit?! Vagy abban reménykedett, hogy úgysem fogsz reklamálni?!

    Tavaly még abban reménykedtem, hogy a válság kiírtja a férgesét, de úgy tűnik, hogy jobbára csak a csalók maradtak meg. Amíg keresgéltem nekem is néha olyasmiket hazudtak a szemembe, hogy elképesztő:
    - "Áááá, sosem volt törve!" (biztosítóban utánanézve hátsó része gyakorlatilag át lett építve)
    - "Ha lejjebb viszem még 20e-rel, ráfizetek." ( egy kb. 300e-rel felárazott kocsinál, mindezt úgy, hogy az enyémet a piaci ár 80%-ért akarta beszámítani)
    - " Nagyon vigyáztak rá, alig volt használva" (Sportkipufogó, km.óra visszapörgetve)
    - Telefonban: " Hogyne lenne sérülésmentes!" (Csak egy jégeső Dunántúli dombsággá változtatta a burkolatot)
    stb.

    Igazából csak reménykedni tudok, hogy az enyémnél nem jön elő valami komolyabb csúfság. (Eddig annyi derült ki, hogy a jobboldali hangszóró kezdi megadni magát, illetve az egyik trafó gyengélkedett, de azokat egyből cseréltem gyertyával együtt)

    Sajnálom, hogy így jártál, és csak bátran borítsd rájuk az asztalt, lehetőleg jó nagy balhét csapva, hogy a környékbeli vevőjelöltek kilométeres távolságba meneküljenek onnan!

Új hozzászólás Aktív témák