Új hozzászólás Aktív témák

  • g.gergo

    senior tag

    válasz Ghandi #12517 üzenetére

    Üdv,
    Tudna vki a következőben segíteni? A történet röviden: Volt egy eredeti óraegységem, amin nem volt ford.számmérő. Engem idegesített a dolog, ezért lecseréltem egy olyanra. Ezen meg, mivel fed.compos-ból való volt, nem tudtam funkcionálni a számlapon lévő gombot, azaz napi km. számlálóra nem tudtam váltani. Szereztem egy másik óraegységet. :) Mivel az előzőnek nagyon tetszett a fehér számlapja, ezért ezt átépítettem az újba. Hogy ne legyen azért teljes az örömöm, akadt ezzel is egy kis gondom. Kcsit gyengébben világítanak benne a ledek (km/h és ford. számmérő helyén), ezért magán a számlapon is gyengécske kicsit a háttérvilágítás. Fényvezetési gondokra gondoltam először az eltérő számlap miatt. Ez kizártam azzal, hogy csak a nyáklapot kötöttem rá a stekkerekre. Szemmel láthatóan gyengébb voltak a ledek. Hát mondom leszarom, átforrasztom a előzőből a 4 db. ledet, ami a ford.számmérőt és a km/h számláló részt világítja meg. Hát baszki nem ugyanolyan gyenge?! Megnéztem az ledek előtti smd ellenállásokat, értékek ugyanazok. Esetleg vkinek vmi ötlete? Gondoltam veszek vmi ultrabright (nagy fényerejű) ledeket, aztán lesz ami lesz. Csak nem tudom, mi számít az átlagosnál, a jelenleginél nagyobb fényerőnek? Ezeket néztem: 1, 2. Jah igen, thalia 1.5 dci, 2004.12. havi, ha számít. Köszi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák