Új hozzászólás Aktív témák

  • C. s.

    addikt

    válasz Musicking #8834 üzenetére

    Leginkább azért, mert most hallok róla először. :) Köszi a tippet.
    Közben eszembe jutott, hogy a CyberGhostnak is van ingyenes lehetősége, csak el kell indítani a programot, ahogy régen. Még telepíteni sem kell, ismerős is, úgyhogy ez lesz.

    randras:

    Köszi, ez is eszembe jutott, csak hát bizalmatlan vagyok az ismeretlenekkel szemben. Akit már átvágtak...
    Olvastam, hogy PayPalra küldhetek valamelyik bankból pénzt, az ünnepek után talán megpróbálom, hogy csinálok egy PP számlát magamnak és utalok rá egy összeget.

    A hab a tortámon: az IBVPN összeakadt a Sandboxie-val, és rettentően lelassította a benne futó programokat, a proci meg csak pörgött. Ezen kívül állandóan kidobott. Csak azért írom ide, mert itt is megjelent a promója, hátha mást is megszívat, lehet az esetből tanulni. (Ráadásul soványka sávszélességet adnak, a CyberGhost ingyenes opciója is tud ennyit.) Az ügyfélszolgálatuk jó, egyszer már igénybe vettem, másnapra megoldották a bajom, és udvariasak is. Most nem merültem bele, mert gyatra az angolom, és ha 2 program ütközik, az nem ennyire egyszerű ügy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák