Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aliendej

    tag

    válasz donjohnson #109734 üzenetére

    Köszönöm a gyors választ,
    igazából valami szoba antennára gondoltam vagyis reméltem a probléma megoldását. Pont azért szerettem volna ezt a mobilos otthonnetet, hogy a szgép melletti asztalra kihelyezem és működik, nem kell padlásra áramot vezetni, onnan visszakábelezni. Persze, a siker így érhető el, de szerencsére itt van drága és instabil Digi, méregdrága Telekom, ez a nem működő Yettel, illetve Flip ami a Yettel árának felébe kerül.
    Jelenleg Telekomos vagyok, a flipnél fogok regisztrálni és minden marad a régi, 7600-ért lesz stabil 250-es net és 147 TV csatorna a már kiépített kábelen.

    A három mobiltelefont kivettem a Telekomtól, így már nem vagyok Magenta 1-es és a megmaradt otthoni TV/net méregdrága lett, ezért lettem Yetteles.
    A Yettel ÜFSZ az előbb azt mondta a héten sok kimaradás volt nálunk, amikor működik sajnos túlterhelt, ebben ennyi van, vigyem vissza és elállhatok a szerződéstől. Érdekes hogy a Bp XVIII. kerületi címemre nem is tudom megigényelni, mert ott sem működik.
    Ha Pesten nincs hálózat, akkor hol? :)

    Na mindegy, nem akarok rá költeni, kábelezni, fúrni, tákolni, maradok a koax-os eddig bevált stabil netnél és 12500Ft-os Yettel helyett Flip 7500Ft-ért ugyanúgy megteszi, itt szerencsére elég jó a Telekom hálózata.

    Mégegyszer köszönöm a segítséget, ha nem lenne más választásom megcsinálnám.
    :R

Új hozzászólás Aktív témák