Új hozzászólás Aktív témák

  • ambrus14

    tag

    Sziasztok!
    A véleményetekre lennék kíváncsi a következő történettel kapcsolatba:
    Történt körülbelül 2004-5 környékén, hogy GPRS netezni lehetett telefonról ekkor az új telefon adta lehetőségeket kihasználván gyanútlanul némi netezés után elég hatalmas számlával lepte meg az embert a kedvenc szolgáltatom. Mivel a mai napig felesleges számomra külön elöfizetni mobil netes csomagra ezért már akkor letiltattam a szolgálatónál ezt. (A mai napig nem igényeltem újra mobilnetet!). Erre június hónapba megint kiszámlázásra került egy elég magas összeg mobilnet címen. Konkrétan 20k körüli összeg, a beszélgetések része a számlának rendben voltak. Azóta utána jártam a dolognak és mint kiderült ők automatikusan újraengedélyezték ezt, ezért történhetett adatforgalom a hálozaton. Nekem nem tűnt fel mert folyton wifiröl ment ha kellett valamit mobilon netezni, de valószínüleg az okostelefonom szép küldözgette az adatot a "megnyílt kapun" keresztül a háttérbe. Összesen pár MB adat mehetett át, de mivel nem volt külön net előfizetve így elég drága volt ez kevés adat is. Hiába írtam a szolgáltatónak, hogy ez egy nem megrendelt szolgáltatás és nem szándékos használat eredménye, nem hajlandó elengedni az összeget. Nem is értesítettek arról, hogy ezt ők engedélyezték csupán a számla illetve némi utána járás eredményeként tájékoztattak, hogy engedélyezték a mobilnet start vagy milyen alapcsomagot nálam! :((( Én még mindig szándékos lenyúlásnak érzem a telenor felől ezt a számlát, hiába írtam nekik levelet ezzel kapcsolatba. Mit tudok tenni az ügyben? :O

    Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

Új hozzászólás Aktív témák