Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    hali!
    A Pannon ingyen W@P-ról lenne egy pár kérdésem, talán van itt egy pár guru aki tudnekem válaszolni! :B Na szóval, felhívtam a 1741(asszem ez az a szám) és aktiváltattam az ingyen wapot, küldtek egy sms-t amibe az volt h. aktiválták az ingyen wapot meg ilyenek, és után jött még egy h. Törölték a MobilAdat Startort(ez foggalmam sincs h. mi, elvileg a Praktikum csomaghoz adják....).Na de én most éjfélkor neki álltam Wapozni Opera Mini böngészővel...nem mondhatnám egy 2mbit-nek,de elmegy, de egész végig azon parásztam h. pénzért wapozok....ezt nem lehet vhol le ellenőrizni h. én télleg a pannon ingyen wapot használom? csak azért mert itt más gubanc is van....vmikor megy a wap, vmikor nem, vmikor behozza az oldalt, máskor meg azt írja ki h. ellenőrizze a hálózat lefedetettségét, aztán aksi ki -be , és utána újra megy minden egy darabig, de akor van a gubanc ammikor telón(független W800i) bemegyek abba a menü pontba h. Internetszolgáltató(legfelül középen van), majd Egyebek és Pannon W@P, akkor megin vmi bajavan: Kommunikációs hiba történt. próáblja újra vagy forduljon az üzemeltetőhöz, és amikor kilépek ebből a menó pontból, majd vissza az opera mini-be, akkor ugyan ezt írja ki nekem, pedig előtte elindutl.és nem tudom h.ez miért van....ja és még vmi, hol tudom ellenőrizni h. eddig mennyit wapoztam? Beállítások>hívásinformáció.>idő és költség>adatforg számláló? és ott melyik az?ja és MobilTV-zni tudok ? :DDD vagy bár nem hiszem, ha még a pannon wap főoldalát se hozza be....nem értem,! előre is köszi a segítset,lehetőleg még hétvégén kéne megcsinálni,mert még szeretnék wapozni ha megy a dolog :B thx :R

Új hozzászólás Aktív témák