Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edorn

    aktív tag

    válasz Thocy a ZAGY #5748 üzenetére

    Nincs gépkocsink, amivel elhozhatnék egyet messzebről, a környéken meg nem tudok bérlési lehetőségről.

    Akkusat tuti nem vennék.

    A kábel viszont nem zavar. Az egyébként 1000 négyzetméteres kert végében van egy elégéé összevissza elrendezésű, akadályoktól hemzsegő füves rész és sosem volt gondom a kábeles fűnyíróval sem. A kapálandó terület meg közelebb is van, akadálymentes, egybefüggő, stb...

    Ha tudtok jó márkát mondani elektromosra, ami elég erős ilyesmire, főleg ha van tapasztalat is vele, írjátok meg! Mert én teljesen vakon vagyok.

    (ui.: láncfűrészből is elektromos-kábelest használok, minden gond nélkül: kiszáradt fa kivágás/darabolás, előtető építés 15x15 gerendákból, tölgy tüzifadarbolás, ha nagyobb darabok is keveredne közéjük, stb... valahogy nagyon ódzkodom a benzinestől, pláne kertben. Ne füstölje tele, ne csöpögje tele, meg ne kelljen már a házban, vagy ház környékén benzint táolnom még kis mennyiségben sem... tudom, ez az én dilim, de ez van)

    Viszont ha tényleg esélytelen hasznáható elektromosat beszerezni, akkor úgysem lesz más választásom, mint a benzines, amihez ugyancsak elkélne a segítség a választásban...

    AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

Új hozzászólás Aktív témák