Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz jozsi252 #2683 üzenetére

    Csak felpattant rá egy kő az első vágáskor, aztán az elég volt neki, hogy eltörje a műanyag borítását. Lehet, hogy gyártási selejt volt. Be kellett volna vinni garanciához az egész gépet, én meg úgy voltam vele, hogy akkor inkább veszek egy utángyártottat hozzá, azt kész. Muszájnak nem lett volna muszáj cserélni így sem, mert bár szállt bele a por, de működött. Egyedül azért cseréltem, mert a damilos gondjaim akkor kezdődtek, és azt hittem a törött fej miatt vannak. Rendre megolvadtak és összeragadtak a szálak és nem jött damil a fejből. Próbáltam rákeresni vagy rákérdezni, de mindenki azon pörgött csak, hogy szorosan kell feltekerni a damilt. Aztán kiderült, hogy az orsót (vagy minek nevezzem) nem mindegy, hogy milyen állásban teszem vissza a fejbe. Gondolom ha rosszul teszem vissza, akkor meg tudja rántani a feltekert damilt teljesen szorosra és a súrlódástól még meg is olvad. A végén már úgy voltam vele, hogy kidobom az egészet, annyira idegesítő volt, hogy 2 percenként meg kell állni vele, úgyhogy kb. az utolsó pillanatban jöttem rá, hogy mi a gond. Két utángyártott fejet vettem, és a tartalékról le tudtam lesni, hogy gyárilag hogyan rakják össze őket. Meg hát valamit segített az egyetemi képzés is, Taguchi tesztelés miegymás, úgyhogy végső soron enélkül is rájöttem volna. :D

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák