Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jolti

    senior tag

    válasz Dorien #64261 üzenetére

    Köszi szépen!
    A bass boost-ot még nem próbáltam rajta. Próbáltam kiemelés nélkül hallgatózni este. Mondjuk az av-online-on is azt olvastam róla, hogy tényleg csak picit nyúl bele és nem rondít' bele a hangképbe. Szóval majd ma.
    A lejátszó egyelőre a Huawei P9-es telefonom, megtámogatva a Fiio A3-al.
    A következő lépés a lejátszó vétele lesz. Először CD lejátszóban gondolkodtam, de aztán rájöttem, hogy a mai világban az már idejét múlt. ( Plusz egy normális 100 fölött kezdődik. Legalább is a Marantz, amit eléggé szeretek. )
    Így valami veszteségmentes lejátszót szeretnék. 20-30 ezer körül meg lehet úszni? HA tudtok ajánlani valamit ne tartsátok magatokban. Két-három hónap és összespórolom az árát.
    20 körül ezt néztem ki
    30 körül meg ezt . Persze azt nem tudom, hogy jók-e, csak az ebayen böngészve szimpatikusnak tűntek.
    Sokat agyaltam, hogy a K612 pro legyen, vagy a DT-880, de aztán Dt880 lett.

    (#64260) Spíler

    Igen, ezek szerint azt kerestem, csak én nem jól! Köszönöm szépen! :R
    Néztem ezt a modot, meg is csinálom délután szerintem, hátha rátesz egy lapáttal.

  • jolti

    senior tag

    válasz Dorien #64261 üzenetére

    Ma megcsináltam a bass modot a Dt880-on. Tényleg jobb lett a füles. A magasai nem változtak, a közepei szerintem előrébb hozakodtak és a mélyei is is picit karakteresebbek lettek. Megéri azt a 10 perc ráfordítást. Ráadásul simán visszaalakítható, szintén 10 perc ráfordítással.
    Rákapcsoltam bass boostot is a Fiio-n. Tényleg nem sokat szól bele', éppen csak nő a basszus mennyisége egy kicsit, mást nem vettem észre.
    Így a kettő együtt már elégséges mélyeket produkál. Nem mondom, hogy nem bírna el a fülem még egy kicsit, de nem leszek telhetetten.
    Majd tartom magam (#64267) Ba cy lus írásához.
    Ilyen szépen még senki nem fogalmazta meg a kevés mély fogalmát. :C :D :DD

Új hozzászólás Aktív témák