Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blstr

    csendes tag

    válasz fericske #57824 üzenetére

    Köszi, na ezeket szívesen meghallgatnám valahol :) Csak attól tartok magyar shopokban nemigen találkozni ezekkel a nevekkel :D

    Te honnan rendelted pl. a Pandorát? Ill. hallgatódzás nélkül merted megvenni vagy valahol hallottad a hangját?

    Mindenhol azt mondják hogy lehetőleg minél többet hallgason meg az ember mielőtt egy mellett lepaktál, persze amiket kinéz hosszas keresgélés után tipikusan sehol sem kaphatóak kishazánkban, vagy ha igen, X óra utazgatás után lehetne max meghallgatni (ha egyáltalán van boltban épp kipróbálható modell) :)

    Röviden akkor annyi a történet, hogy a kompromisszum-mentességhez egy fentebbi árkategóriára kell lépni, jól értem?

    (#57821) bowler: mikor a fejes mellett döntöttem az esélyes jelöltek még az M50X és a Beyerdynamic DT770 Pro voltak az árkategóriában, végül nagyon-nagyon hosszas rágódás és töprengés eredményeképp lett az MSR7 a kiválasztott, főleg kb. annak köszönhetően hogy mindenhol rendre azt írták valamivel nagyobb a tere mint az M50X-nek, ill. flat-ebb a hangképe (és részletgazdagabb a hangja). Szóval röviden hogy M50X inkább egy DJ-stúdió füles, míg MSR7 inkább egy monitor füles. Nekem pedig ez utóbbi kellett a sok V-karakterisztika után, csak EDM-nél tényleg nagy kompromisszum ez így, azt azért nem gondoltam hogy ennyire durván "élvezhetetlen" rajta egy elektronikus zene ("élvezhetetlen" értsd: ha nem szoktam volna hozzá a fülcimpa masszírozós sony-khoz, akkor valószínű nem is keresném az érzést és lehet a mélye is elég lenne, de így kb. semmilyennek hallom az eddigiekhez képest ugyanazon edm zenéknél, és ez azért fájó. Viszont ha a Sony-t rakom fel a fejemre az MSR7 után, akkor meg csak a durmogást hallom már benne, nagyon durván kevés a közép-magas tartomány, nem adja azt a részletgazdag hangzást mint MSR7) :)

    [ Szerkesztve ]

  • Tulku

    veterán

    válasz fericske #57824 üzenetére

    Elég nagy a szórás...LCD4 és Meze :D

    Végül is...minden igényt elégítsünk ki!

Új hozzászólás Aktív témák