Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz btraven #98585 üzenetére

    Köszi, de nekem EQ-val idáig csak tönkre tenni sikerült a hangot.

    Nekem pedig általában sikerült javítani rajta EQ-val. Nehéz olyan láncot összehozni aminek 100%-ig a te ízlésednek megfelelő a frekvenciamenete. Jó esetben 95-97%-osan eltalálod, a maradék 3-5%-ot az EQ-val tudod finomhangolni, hogy passzoljon lehetőleg 99+%-osan az ízlésedhez. Akár 100%-osan is ha egy kicsit elnéző vagy.

    Ma érkeztek meg az új RCA-RCA kábeleim, minőségiek és a régihez képest javult a részletesség, a szeparáció és a mély hangok feszessége, de kissé a magas hangok jobban előtérbe kerültek. EQ-val finoman lejjebb vettem ahol kellett és szerintem full jó lett. Tehát jobb lett EQ-val és az új kábelekkel.

    Az egyenes frekvenciamenet meg a legnagyobb butaság. Miért? Elvileg az a színezetlen hang, ha nem tévedek. Miért baj az ha úgy hallgatod ahogy a művész megálmodta. Vagy a hangmérnök.

    Studióban határidőre meg kell csinálni a lemezt, majd azzal fognak foglalkozni hogy audiophile-n szóljon.

    Ez általánosítás, vannak művészek akik nem bizniszből zenélnek, hanem azért hogy a zenéjük állati jól szóljon.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák