Új hozzászólás Aktív témák

  • DBAtti

    aktív tag

    válasz Ununqatrium #9160 üzenetére

    Szia!

    Az SHP2000 ne legyen már mérvadó... 3k-ért örülni kell, hogy szól és aránylag kényelmes. :K
    Nekem az SHP6000 nem tetszett, nekem szétesős a hangképe.
    Amit én is tudok ajánlani az a Beyerdynamic DT235 (nem a kényelem bajnoka), és a Superlux 661, utóbbinak igen színes hangja van, és számomra elviselhetetlen a két gumi bütyök, de amúgy meglepően kellemes az áráért, felbontásban, gyorsaságban is jobb a Beyernél - szerintem.
    Tehát DT235, Superlux 661 általam ajánlott kipróbálásra, tökéletes darab ebben a kategóriában nem lesz

    A féloldalas megszólalásnak semmi köze az impedanciához, vagy bármilyen műszaki paraméterhez, arról van szó, hogy meg vannak kínozva a kiállított darabok, és meg van valahol szakadva a kábel (vagy a telefonod jack-aljzata rosszalkodik). Ilyen egyoldalas meghallgatás alapján nem lehet igazából eldönteni, hogy jó-e (tetszik-e) az adott darab.

    Tökéletes igazából feljebb sincs, valamilyen kompromisszumot meg kell kötni, amit csak Te magad tudsz eldönteni, mire vagy még hajlandó, ezért kellene kipróbálni őket. Ami itt is érvényes, hogy lehet jobb spórolni tovább és olyan darabot venni, amivel elégedett(ebb) vagy.

    [ Szerkesztve ]

    "A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

Új hozzászólás Aktív témák