Új hozzászólás Aktív témák

  • #56474624

    törölt tag

    válasz Spíler #60559 üzenetére

    Kedden hasonlítottam. Bár én csak a több éves (azt hiszem, 2011-ben vettem a fejhallgatót, ez azóta volt fent, néhányszor csináltam kézi mosást/áztatást tisztítás miatt), kilapulthoz tudom viszonyítani, annak már azért nem ugyanaz a hangja, mint új állapotában. Sokan mondjuk szándékosan is lelapítják ezt a párnát az úgy nyert hang miatt, úgy elvileg valamelyest több lesz a közép.
    De még így sem eléggé. Egy lényegesen vékonyabb hang, mint a bőrpárnával. Én úgy észleltem az évek folyamán, hogy a 770 edition-nél az eredeti plüss párnával relatíve az alsó-közép tartomány hiányzik a leginkább (ez már újkori állapotában is abszolút így volt, nagyon hiányoztak pl. Jim Morrison hangjából a mélyebb momentumok). Mikor az ember hall egy nagyzenekari művet, néhány hangszercsoport mintha kiesne. Bőrrel kiegyenlítettebb, természetesebb a hangszerek hangja. A 770-nél legalábbis. Komolyzenén abszolút jobb a bőr. Könnyűzenén? A testesebb megszólalás szerintem ott sem hátrány, szóval nekem ott is. :)

Új hozzászólás Aktív témák