Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz BigBlackDog #47734 üzenetére

    nem érted.

    az bajom hogy kb az lcd2 az olyan lett mint a lamborgini countach a gyerekszobák falán. ( ööö ez neked már kb pont nem lesz releváns infó a 30 felettieknek inkább )

    egy fogalom lett hogy az a non plus ultra egy szimbólum. holott valójában ócska kuplung kényelmetlen lehetetlen parkolni és kultúráltan vezetni kilátni belőle.

    Na az lcd2 pont ilyen fejesben. a nép jelentős része nem hallotta és főleg nem tervezi úgy és azzal használni amivel már szólna is valahogy ( nem tervezi=fizetési hajlandóság ) de az kell mert akkor én már elértem a csúcsot.

    Lehet röhögcsélni, kétszer ajánlottam fel hogy meg lehet hallgatni a a hp1-et is. Nekem az "egy" végállomás. a zárt oldalról annál jobbat nem tudok elképzelni. ennyi. nyitottban viszont részemről egy shure 1840 előbb kéne mint egy lcd2. a hd650em nem adnám oda egy lcd2 ért.

    egy he 400at előbb vennék mint lcd2-t he 560at SOKKKAL előbb vennék mint lcd2-t

    csak én hallottam is ezeket...

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák