Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz Szmeby #36556 üzenetére

    "...örültem volna kézzelfogaható adatoknak. ;) Tudom, tudom, ezt érezni kell." A mosolyjel ellenére komolyan jelzem, hogy legalább tanulmány méretű szöveg lenne egy teljesen hozzánemértő számára elmagyarázni az adott technológia alapjait, akárcsak ismeretterjesztő szinten is, hogy a kezdő olvasó sejtse is, hogy a szövegben miről van szó. Amellett láthattad, hogy bkercso éppenséggel elkezdett számodra elmélkedni a téma bizonyos részterületeiről, amiből persze nyilván nem sokat értettél, elemi felkészültség hiányában. Másrészt nem is idevaló a DAC-ok technológiájának témája, például a DAC topikban el tudsz indulni, hogy kiműveld magad, ha akarod. Itt legfeljebb érzékeltetni tudjuk, hogy természetesen hatalmas különbségek olyan DAC-ok között, amelyek éppenséggel a mintavételi frekvenciában és a bitmélységben megegyeznek.

    "Gondolom kizárólag optika bemenetű a nyerő, nem holmi zajos USB-s." Emögé is tettél egy vigyorit, de azért gondolom, komolyan gondoltad a felvetést. USB interfész és kábel is van sokféle, akár jobb is lehet, mint az optikai, már csak azért is, mert az optikai egyáltalán nem minősül a csúcsok csúcsának, helyette általában ajánlottabbak az elektromos interfészek, mint koax, szimmetrikus... és alkalmasint akár az USB is.

Új hozzászólás Aktív témák