Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    válasz NyMRooD #13244 üzenetére

    Csodálkoznék, ha ez így működne! Ezek piaci szereplők, nem is kicsik. Minimum éves keretszerződést gyanítok, ilyen-olyan feltételekkel, melynek részleteibe nyiván nem látunk bele. De hogy előre lefektetik a jogokat és kötelességeket, abban szinte biztos vagyok. Nem úgy megy, hogy ad-hoc telefonoznak egyet az aktuális héten.

    A tudomány a valóság költészete!

  • arty

    veterán

    válasz NyMRooD #13244 üzenetére

    "Igen, valószínűleg valami hasonló beszélgetés zajlik le, szerintem (inkább) a humble keresi fel a kiadókat és megkérdik, hogy lehetne-e valami bundle-t vagy bedobnák-e bundle-be ezt vagy azt, erre a kiadó meg mond egy összeget és itt jön be, hogy az ign-nek ez valszeg nem fog tetszeni és azt mondja, hogy akkor köszi, mégse."

    A KLASSZIKUS/VISSZASÍRT(!) humblebundle ugyebár nem úgy működik, hogy kiadó mond egy összeget :)
    Ott 1$ / flexibilis-eladás-függvényében / 12$ tierek vannak, ahol ráadásul te mondod meg, hogy mennyiazannyi és kinek mennyi... szóval a konstrukció adott, erre mondhatna az EA egy igen-t vagy nem-et.

    IGN jelenlétet én ott látom, hogy a havi bundli hatalmas hátszelet kapott, ahova a - nyilván jó - kiadói kapcsolataik miatt igen komoly cuccokat sikerült az elmult időszakban be"könyörög"niük. Mondhatni havi 1 "klasszik" bundli "top tier"-je (12$) elég ütős lett ;)
    És ha egy EA-nak döntenie kell a címeiről, szerintem inkább ezen értékesítési forma felé orientálódnak... mert ez TUTI 12$ és TUTI nem jótékonyságra adsz mindent ;)

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák