Új hozzászólás Aktív témák

  • kovacs_t

    csendes tag

    válasz Gergő_ #6358 üzenetére

    Nálam az sorolja őket egy kategóriába, hogy 11 - 14 " közötti hordozató gépek.
    Irodai munka mellett erőműben és úton is dolgozom, ami sokszor jelent kitekert helyzetű munkát, akár autóban, ölben, vezérlőszekrénynek támaszkodva, akármi.

    Ha 3G netet akarok, akko beépített modem kell, mert eddig már elhajlott 1 USB modemem és két USB pendriveom, és használhatatlanná vált.

    Mivel 10" túl kicsi, nem kezelhető, értelmetlen méret számomra, ezért kell nagyobb. Viszont kisebb, mint 15,6", súly és méret miatt.

    Továbbá ha kihúzom a kocsimban a pohártartót, felaplikálok egy farostlemezt, majd rögzítem a max 33 cm széles gépet, és felépresztem a 3G-t, akkor GPS-t is fel tudok ébreszteni az ilyen beépített modemes gépeknél. Kész a navigáció Garmin PC-vel.

    Ezeken felül pedig ne akadjon be neki 10 db egyszerre futtatott weblap, vagy egy nagyobb felbontású vidijó. És ne romoljon el pont 366 nap múlva, 1 nappal a garanciaidő után, mint kedves kenyérpirítóm volt szíves azt produkálni.

    Na emiatt pörgök már két hete ezen a hülyeségen.
    És minderre a válasz a mai piaci állás szerint x200, sl410 vagy acer 751.

    Fene a válogatós pofámat, mi?

    Szóval akkor Acer-t ne vegyek? A Lenovo stílus nekem olyan nagyapós már. No design.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák