Új hozzászólás Aktív témák

  • Szergio

    csendes tag

    válasz canniball #2326 üzenetére

    Igen, bocs' ... tehát a "visszajön" alatt azt értem, hogy le tudom tölteni a gépemre.

    Most, hogy mondod: lehet, hogy pop3-al sem volt ilyen egyszerű ;-)

    Ugyanis az volt, ill. most is az van, hogy yahoo-s címet használok a levlistáim nagy részére, ami át van irányítva a gmail-ra. (pop3 alatt, a yahoo-t használtam smpt szervernek ... s valószínű, akkor azért tudtam letölteni a leveleket). Sőőőt ... még utána, gmail pop3-al is le lehetett, csak egy recent-et kellett beírni felhasználó név elé)

    A váltás után, én az imap-ot is - elviekben - úgy használom, hogy letöltöm a leveleimet (tehát a gépemen is tárolom).

    Az igaz, hogy az elküldött levelek között a Gmail-on is megjelenik (sőt, ha ha valaki arra válaszol, akkor még a bejövő üzenetknél is megjelenik, mint az elkezdett beszélgetés darabja), csak sajnos ezt nem tudom letölteni.

    Tehát a kérdést akkor úgy módosítanám, hogy van-e valami lehetőség arra, hogy ezeket a leveleket is letöltsem?

    ui: Most lehet, hogy valahogy nem tudom utolérni a gmail gondolkodásmódját ... de a levlistának nem az a lényege, hogy minden tag - beleértve a feladót is - megkapja a beküldött üzeneteket?

Új hozzászólás Aktív témák