Új hozzászólás Aktív témák

  • Syl

    nagyúr

    válasz junior11 #64369 üzenetére

    Annyiban azért más a Firefox helyzete, hogy a többi mindig marginális részesedésű böngésző volt, vagy a nulláról jött föl pár százalékra. A Firefox meg 30 feletti százalékról bukott be gyakorlatilag a futottakmég csoportba :(

    Emlékszem még az internet hőskorában kedvenc levelezőprogramom volt az Eudora. Az fizetős programként indult, aztán az Outlook Express térnyerésével átálltak az ingyenes, de reklámot megjelentető verzióra. De aztán a lejtmenetet semmivel nem tudták megállítani, eltűntek a süllyesztőben. (tudom-tudom, még létezik valami opensource formában, de....)

    Félek a FF használók számának tovább csökkenésével el fog tűnni a támogatási bázis, elvesznek a dollármilliók. Az egész majd egy community projekt szintjére jut... :O

    Pedig de szeretem ezt a programot. Macintosh felhasználóként is 100x inkább ezt használom, mint a Safarint. Netscape Navigator 2.0-val kezdtem, majd Netscape Communicator, kevés IE, Chrome (az vesse rám az első követ, aki... :DDD ), Firefox a kezdetektől.

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Új hozzászólás Aktív témák