Új hozzászólás Aktív témák

  • hematomaI

    tag

    Linkification most ez tulajdonképpem mi is?Ha valaki megtudná mondani de konyha nyelven.Még kezdő vagyok elnézést.

    Egy másik probléma, lehet hogy Pc gond vagy program nem tudom.Fent vagyok a Youtubon valamit éppen nézek aztán rányomok egy másik videóra és azt szokta csinálni hogy csak tölt de nem csinál semmit,nem nyit meg másik videot.Ilyenkor kilépek a programból és újra megnyitom a Firefoxot-és most jön a de vagyis egyáltalán meg sem nyilik a firefox hiába kattintok rá nem csinál semmit.Ekkor jön a Crom megynyitás hátha azzal sikerül.Ez megnyilik de nem csatlakozik,csak forog visszafelé. Ugyan igy tesz az IE is.
    A gép mindent megnyit az asztalon csak az internetes keresőket nem. Ekkor újra inditom a gépet és megjavul,majd egy idő után kezdi újra.Hibát nem találok a gépen,virusitó nem jelez.Pár hónapja csinálja és marha idegesitő hogy valamit megakarok nézni, és csak forog-forog de nem csinál semmit.

    Elnézést ha kicsit zagyvára sikerült de nézzétek el,mert már ott tartok hogy kivágom az ablakon.

    Remélem tud valaki segiteni. :)

Új hozzászólás Aktív témák