Új hozzászólás Aktív témák

  • remington2

    senior tag

    válasz Brutforsz #14731 üzenetére

    Köszi, ez megoldotta a problémát. Az életben ki nem találtam volna, hogy ez a baj :DDD

    A gépen lelki egészségéért aggódóknak: 1. Comodo csak tűzfal , 2. avast vírusok ellen 3. NOD ideiglenesen van fenn, időnként felrakok valami pluszt, és leellenőriztetem vele a rendszert. Ameddig egymás mellett vannak, kilövöm az egyiket.

    Ha szemfülesek vagytok, észre lehet venni, hogy az avast viszont - állításommal ellentétben - nincs kilőve, és a nod sem, mert akkor utóbbinak piros, előbbinek piros x-el áthúzott lenne az ikonja. Ez azért van, mert újraindítottam a gépet, és úgy tűnik, hogy csak a "kikapcsolás a rendszer újraindításáig" opciót használtam az állandó védelmek lelövésénél.

    Remélem most már látható, hogy lelkem tisztaságának fényességes ragyogása Isten napsugaras tekintete által kísért, és a lehető legtávolabb helyezkedik el a Pokol förtelmes bugyraitól. :DDD

    Viszont gondolkodom rajta, hogy kell-e egyáltalán tűzfal, az avast nem jó arra is? Hálózatvédelme is van, az nem elég vajon?

    [ Szerkesztve ]

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Új hozzászólás Aktív témák