Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz Pocee #91647 üzenetére

    Hat lattad te is ezt a gepet.
    Annak idejen a supermoto versenyeken lattam sxv vel Kokenyesit (a faterja irta a porban az igazsag c. konyvet)
    Aztan nemreg lattam a delsvajci turamnal egy hasznaltmotor kereskedesben, csak felrebszva. Akkor kijott ez a becsipodesem, de azonnal.

    Akkor vegyuk sorra, mi kell ahhoz, hogy kialakuljon a kemeny fasz misztikum.
    Supermoto ob, podiumon kivul nem lattam? pipa.
    Franciaorszagban ugyancsak taroltak supermotoban? Pipa.
    Jol nez ki, es papiron nagyon nagy szamokat irtak minden rublikaba? Pipa.

    Es mindezeknek semmi koze a szeriagephe, jol tudom. Egy versenymotor akkor lesz elso egy versenyen, ha eleg penz all mogotte.
    Nekem tetszik nagyon. Valszeg inkabb azert mert szokatlan megoldast alkalmaz, es hordozza magaban azt az iranyvonalat, amit en elismerek. a nyitott, szeles latokoru gondolkodast, ami egy husdaralo penzkereses es fillerbaszas lett mara.

    Egy oltonyos emberhez tudnam hasonlitani ezt az allapotot. Sok penzt kap, kussol, nincs velemenye, segget nyal, es sosem gondolkodik. Nem feszegeti a hatarokat, nem meri, es a politika miatt amugy is inkabb azzal foglalkozik, hogy a hatalmat tartsa meg, minthogy valodi munkat vegezzen. versenysportnal a jarmutervezesnel. Kb leirtam a legtobb nagy ceg kozep-felsovezetojenek profiljat :D
    Szoval amire nekem felall az nem ez.

    Valami olyasmi, mint a gp ben a szarnyak, az sbk ban a burkolt hatso kerek. Egy kozvetlen befecskendezesu ketutemu, egy v2 es supermoto es enduro, a legelso can rendszeres motor, meg sorolhatnam meg. Ha meg elromlik, nekem nem szivbaj megcsinalni. Ugyis ott van mellette meg 3 motor, amit tudok hasznalni.
    Ha levelet kene kezbesiteni, ha zombitamadas eseten a maradek bonyolult jarmuparkot nem lehetne uzemeltetni, ha a napkitores miatti ionaramlas akkora feszultseget indukalna minden jarmu ecujaban, hogy elfustolne, akkor raulnek egy olcso, jozan, keveset fogyaszto, nagyon egyszeru jarmure. Mert akkor nem menne mas. Addig meg minek?

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Új hozzászólás Aktív témák