Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pocee

    senior tag

    válasz stifi #10292 üzenetére

    Minek veszed Magadra?
    Nem kell azt hinni,hogy a motorosok felsőbbrendűek valaki felett is,igenis itt is van kirívó eset mint,ahogy lehozzák azt is részeg apuka gázolt halálra egy ikerbabakocsit,vagy egy komplett családot gallyazott le,nyugodj meg hogy számtalan példát tudnék felhozni csak az ismeretségi körömből,hogy miért utálják a motorosokat,amikor bent a faluban 140el mennek a gsxerek meg a többiek én is kimennék pofozkodni,a média csak még nagyobbra csiholja,de nyugodj meg hogy van annyi nem szent motoros mint autós.
    Őket is ma láttam bicegni a járdán,a csaj anyukám mögötti utcában lakik,apám barátja volt a helyszínre érkező 3. autó akit meg is előztek,azt mondta minimum 180al...majd ha belédhasít egy ilyen majom amikor a kisgyereked a hátsó ülésen ül,akkor legyél toleráns az emberrel mert hát motoros...

    Mr.Brightside

  • KubanitoS

    veterán

    válasz stifi #10292 üzenetére

    Megnéztem a videót és tényleg botrányos, amit ez a barom művelt. Ugyan nem vagyok a száguldozás pártfogója, de persze én is láttam már jó pár autópályás száguldozós motoros videót, ahol a belső sávban jó gyorsan mentek, de véleményem szerint ez belefér. Németországban az autópályák egy részén még sebességkorlátozás sincs, nem mintha ezzel újat mondtam volna. A videón lévő emberke nagy sebességgel többször a sávok felezővonalán ment el autók között. Ilyet szerintem normális ember nem csinál. Ha elnéz valamit, a nagy sebesség miatt tömeges karambol is lehetett volna áldozatokkal. Én örökre elvenném a jogsiját az ilyennek és egy-két évre börtönbe is küldeném nyugodt szívvel. Hadd gondolkozzon csak el az életéről...

    Elolvastam a cikket is, az utolsó bekezdésben mindösszesen annyi van megemlítve, hogy 2007-ben Magyarországon is volt hasonló eset, akkor a vétlen motoros halt meg. Valóban nincs odaírva, hogy a motorosok rendes emberek és Pityuka szeret hetvennel az Alpokban krúzolni, viszont az sem volt odaírva, hogy az összes motoros köcsög. Pusztán közölték a tényt, hogy nálunk is történt már agyatlan vezetésből eredő halálos kimenetelű baleset. Szóval nem igazán értem mi dühített fel... :U

    Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Új hozzászólás Aktív témák