Új hozzászólás Aktív témák

  • KubanitoS

    veterán

    válasz stifi #10292 üzenetére

    Megnéztem a videót és tényleg botrányos, amit ez a barom művelt. Ugyan nem vagyok a száguldozás pártfogója, de persze én is láttam már jó pár autópályás száguldozós motoros videót, ahol a belső sávban jó gyorsan mentek, de véleményem szerint ez belefér. Németországban az autópályák egy részén még sebességkorlátozás sincs, nem mintha ezzel újat mondtam volna. A videón lévő emberke nagy sebességgel többször a sávok felezővonalán ment el autók között. Ilyet szerintem normális ember nem csinál. Ha elnéz valamit, a nagy sebesség miatt tömeges karambol is lehetett volna áldozatokkal. Én örökre elvenném a jogsiját az ilyennek és egy-két évre börtönbe is küldeném nyugodt szívvel. Hadd gondolkozzon csak el az életéről...

    Elolvastam a cikket is, az utolsó bekezdésben mindösszesen annyi van megemlítve, hogy 2007-ben Magyarországon is volt hasonló eset, akkor a vétlen motoros halt meg. Valóban nincs odaírva, hogy a motorosok rendes emberek és Pityuka szeret hetvennel az Alpokban krúzolni, viszont az sem volt odaírva, hogy az összes motoros köcsög. Pusztán közölték a tényt, hogy nálunk is történt már agyatlan vezetésből eredő halálos kimenetelű baleset. Szóval nem igazán értem mi dühített fel... :U

    Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Új hozzászólás Aktív témák