Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz -Mosquito- #75418 üzenetére

    Veled az a baj, hogy feljövök ide 2-3 helyre felteszed,képesmotorra nézek 4-5helyen van fent, index fórum 2-3hely, Facebook megint vagy 3-5 helyen meg van osztva ugyan az a videó.

    Csak az igazság kedvéért:
    - PH! fórumon ide osztom meg a videókat, mert itt "ON" a téma. Ha valami olyasmi van, ami miatt "ON" a SONY kamerás topikban is, akkor ott is megosztom, egyébként nem. Máshol nem hiszem, hogy láthattad.
    - Index fórumon eddig kizárólag a túrás topikban osztottam meg. Lesz rövidesen 3+1 bukósisak-teszt, azt a bukós topikban is meg fogom osztani, mert ott lesz "ON". Ja, a +1-et még Neked is javaslom majd megnézni (a többit nem!), mert vagy annyira "öreg motoros", hogy...
    - Facebookon a saját oldalaimon kívül is megosztom pár csoportban, mert azok motoros topikok. Ha hiszed, ha nem, elég sokan kattintanak onnan...

    "Amiket csinálsz azt néha egy Bogyo is feltehetné." - én volnék a legboldogabb, ha sokan sok olyan videót tennének fel, ami számomra értékes. :K

    Itt szeretném megjegyezni, hogy a magyar motovlog közösség szerintem egy kész agyrém, és fel nem foghatom például, hogy hogyan lett az ország legnagyobb (!) nézettségű motovlogosa egy olyan tejfölösszájú gyerek, aki mást sem csinál, mint megy Budapesten, és káromkodik, vagy épp egy 5 fokos kanyarra gerjed, és káromkodik, ráadásul ezt nevezi "EDVENCSÖR!!"-nek. Számomra ez az anyag egy hulladék, de biztosan bennem van a baj. :W
    Általában elmondhatom, hogy ahány perces egy videóm, annyi órát öltem bele az elkészítésébe! Miért? - kérdezheted jogosan - Mert nekem ez a hobbim! Neked az a célod, hogy egy-egy pályán a köridő egyre kisebb számot mutasson, nekem az a célom, hogy a nézettségem egyre nagyobbat. Mind a ketten a magunk módján teszünk is ezért. Te (gondolom) megkérdezel másokat, hogy lehetne még egy kicsit jobb, én is meg szoktam kérdezni másokat, hogy lehetne jobb, pl. az utolsó videómban is. Mivel téged egyáltalán nem érdekelnek a videóim, és nem nézed azokat, ezért ezt nyilván nem tudhatod, de ezzel nincs semmi baj. :N

    "iratkozz fel,lájkoljad stb" - ezt mostanában már csak a videóimban szoktam kérni, és nem, nem az én találmányom. Nézd meg a legnagyobb YouTube csatornák videóit, és meglátod, még a legnagyobbak is kérik ezt a nézőiktől. Akkor én miért ne tehetném? :F

    "ez nagyon nem az én világom! Ahogy másoknak sem."
    Tisztában vagyok azzal is, hogy olyan témakört választottam (motovlog terepen), ami az amúgy is szűkös magyar motoros közösség jó részét nem érdekli, mégis azért a legtöbb videóm 200 feletti nézőnek örvendhet. Ja, hogy ez lósz@r? Tudom. De igyekszem jobban csinálni. Szóval kérlek csak a saját nevedben mond, hogy téged nem érdekel, mert (ha hiszed, ha nem) van akit érdekel... :K

    "Ahogy írták is neked a túrásban,több szerénység..." - kérlek, meséld el, hogy hol voltam szerénytelen? :Y
    "...és kevesebb megfelési kényszer..." - megfelelési kényszer az, hogy megkérdezem mások véleményét arról, amivel ennyit foglalkozom?
    "...rivaldafény..." - :F
    "...és nagyobb motoros tudás kellene." - ezt sosem tagadtam! A Touratech Travel Eventen pl. ezért is indultam a kezdő csoportban. Sajnos megfelelő mennyiségű km nélkül nem leszek jobb, abból pedig ennyi fért bele idén: 5000km. Még viccnek is rossz? Ez van, ebből kell gazdálkodnom... Megyek mindenféle tréningekre, mert igenis fejlődni szeretnék, de mind tudjuk: hiába tanítanak meg valamit, ha nem használod, kikopik a tudás...

    "Szóval ne a másikba keresd a hibát aki nem kattint rád." - soha nem kerestem másban a hibát, szerintem valamit nagyon félreértettél! Az, ha valakit nem érdekel egy-egy videó, és nem kattint rá, az a saját szívügye. Én sem kattintok minden sz@rra, amit facebookon megosztanak a népek, mégsem reklamálok, hogy miért teszik. Nekik ez okoz örömet? Naés. Gördítek tovább...

    Továbbra is köszönöm az építő jellegű kritikákat mindenkinek! :R

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák