Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz TommyGun #74288 üzenetére

    Gyönyörűen látszik benne, amiről meséltem... A pacák folyamatosan azzal szenved, hogy a kanyarokban lenyomja a brigádot, (mert többet vállal be, sanszosan jóval több rutinnal is), a brigád meg a rákövetkező egyenesben állva hagyja, és a következő körben kezdődik a csetepaté elölről a kanyarok közt...

    Nézd meg monjduk itt, hiába érkezett meg gyorsabban, kanyarodott gyorsabban, van hibátlan fordulaton a motor a kanyar végén a kigyorsításon elég durván pápá... [link]
    Ugyanz az effektus néhány útszakaszon ennél sokkal durvábban előhozza ezt a jelenséget, mert sok szerpentinen ennél jóval erősebb/lassabb kanyarok vannak, utána meg hosszabb egyenesek, ahol a nagygépek elmennek. Nyilván a versenypálya pont úgy van megalkotva, hogy ott sok a technikás szakasz, de egy szerpentin azért más. Versenypályán természetesen igaz az állításod, hogy egy kis nem túl erős motor is jó pilótával otthagyhat nála kategóriákkal erősebb vasat. :R

    Én ugyanezt éltem meg, mikor elmentem erősebb mocikkal kanyarogni, a kanyarokban hasonló tempót mentem, aztán az egyenesben csak néztem, ahogy nyúlnak el...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák