Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz StoneBridge #55939 üzenetére

    Egy megoldás van, ne kockáztass, ha nincs "biztonsági helytartalék", azaz ha nem tudsz legalább annyi helyet tartani, hogy amíg elmész előtte, ne tudjon neked menni.
    Sajnos amúgy ez a legveszélyesebb szitu a tapasztalatom szerint, amikor megáll, vár, és valamiért meggondolja magát az utolsó utáni pillanatban... Csak az segít, ha ilyenkor sem adod meg neki az esélyt, hogy kárt tegyen benned.

    (#55944) ALI_G: Ha szerencséd van... Pár hónapja voltam szemtanúja a körúton egy gyönyörű eseménynek, áll a dugó, vezető nő nyomkodja szorgalmasan a telefonját a kormányon, ablakok lehúzva. Csaképpen annyira nyomkodta, hogy közben fel sem tűnt neki, hogy gurul visszafele! A mögötte lévő dudál, mint az állat, semmi! :Y Rezzenéstelen arc, telefonnyomkodás! Másodpercek telnek el, mire morcos tekintettel felpillant, hogy mégis ki dudál ennyire, lefékezett, és mint aki jól végezte dolgát, visszaborult a mobiljába. Le se vágta, hogy neki dudáltak, és majdnem lezúzott egy autót.... Nagyon kemény volt....

    (#55947) Daywalker: Sajnos tényleg csak valami ehhez hasonló segítene. Bár nekem elég lenne, ha az ilyenek nem kaphatnának jogsit, hiszen alkalmatlanok a biztonságos autóvezetésre...

    (#55952) Daywalker: Nem trollság. :N A videó egyszerű marketing anyag, a BMW próbálja neked eladni a Dynamic Pro csomagját, ami egy cirka 300 000 forintos történet a négymilliós motornál, amiben kb. semmi extra költséges alkatrész nincs. :D
    A legviccesebb, hogy maga a reklámvideó is önellentmondó, az elején halálra dícsérik, milyen jó, mennyire hasznos, micsoda SAFETY meg segítség, közben a LÉNYEG kb. az az egyetlen mondat, amivel az ABS Pro projektvezető Úr zárja az egészet, hogy hasznos segítség lehet ez az ABS Pro, de nem írja felül a fizikai határokat...
    Szóval erről ennyit. Én erre sem bíznám rá magam. Inkább érezzem én, mennyire akar felállni a motor kanyarban fékezésnél, ne az ABS akarjon már megint okosabb lenni helyettem. Engem a gondolat is megrémiszt. :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák