Új hozzászólás Aktív témák

  • canniball

    nagyúr

    válasz Archer #46505 üzenetére

    Én megtettem az idei első 100km-t és élveztem, részemről elkezdődött ha nem lesz cudarabb idő. Igaz az én tudásom még sehol sincs, nem döntögetek :B meg amúgyis kevésbé kanyargós úton voltam és óvatosan duhajkodtam.
    Viszont a helyem nem találom a gépen. Ha hátra csúszok az ülésen akkor egyrészt nem működik a "lábbal szorítom a tankot" megoldás, másrészt mivel előre kell dőlnöm a kormányon támaszkodok és ez nálam automatikusan azt váltja ki, hogy görcsösen szorítom a kormányt. Ha előre ülök akkor lazább a kezem pozíciója, combolom a tankot, viszont valahogy nem kényelmes a lábfejemnek ("nem esik annyira lábra" a fékpedál meg a sebváltó) és hátracsúszok kigyorsításkor (ha hátul vagyok ugye tart a hátsó ülés). Próbáltam a "derékból tartjuk magunkat" jótanácsot is gyakorolni, de annak ellenére hogy többnyire azon kaptam magam hogy nem ezt csinálom mégis frankón megfájdult a derekam (vagy a hátizmom alja, azt még nem tudom eldönteni :D). Nincs valami motoros-bölcsi, ahol megtanítanak helyesen ülni? :DDD

    https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Új hozzászólás Aktív témák