Új hozzászólás Aktív témák

  • SirKero

    őstag

    Üdv.
    Tudom,hogy volt szó arról,hogy ez nem a milyen motort vegyek topic nem is kimondott márkát vagy típust keresek.
    Arra lennék kíváncsi,hogy a 190 cm feletti magas fórumozók közül kinek milyen tapasztalata van kényelem szempontjából. Én mostanában adtam el a 400-as Burgmant mert a 193 centimhez kicsi volt. Görbe háttal ültem rajta és 80-100 kilométer után már majd le szakadt a hátam meg a vállaim. Utódjául a Honta Translap 650 lett kinézve (de nem zárkózom el más típustól sem 600E max 700E forintig ) de mivel nincs módom kipróbálni sem ezt sem más típust hátha van valaki itt aki olyan magas mint én és volt/van neki.
    Kezdő újrakezdő motornak kéne ( utoljára a 80 as években vezettem 250-es MZ-t 350-as Jawa-t) túlnyomóan túrázni vagy ha be kell szaladni Pestre autót kiváltani. A burgi erre tökéletesen megfelelt volna de hát a fenn leírtak miatt sajnos el kellett adni.
    Előre is köszi a segítséget.

    Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

Új hozzászólás Aktív témák