Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz sziada5925 #38048 üzenetére

    Nekem egy végtelenül türelmes, aranyos oktatóm volt tavaly Kalocsán, finoman próbált rávezetni, ha valamit nem jól csináltam: csak egy példa: Nem szól egy hangot sem, de kattogtat a rádió gombjával. El tartott 4-5 mp-ig mire rájöttem, hogy azért, mert kint felejtettem az indexemet (ő volt az autóban megszokott "visszajelző hang")... :B Soha többé nem fordult ez elő ezután velem. Soha egyetlen üvöltés, vagy hasonló. Egyetlen egyszer "kaptam ki", akkor is azért, mert én a zöldön még - tényleg - simán átértem, ő viszont már sárgába futott, és megállt. Én meg mentem tovább a megszokott útvonalon nélküle, ahelyett, hogy a legelső adandó alkalommal megálltam, és bevártam volna. Ennyi. :R

    Szerk: jut eszembe, még egyszer "tolt le", de akkor is csak egy utólagos megjegyzés formájában. Autós szokásomhoz híven alig-alig fékezek, simán visszakapcsolgattam itt is, a motorféket használva lassításra. Óra után megjegyezte hogy ez így rendben is volna, de a mögöttem jövők nem látják a féklámpámat felvillanni, így figyelmetlenül esetleg megtolhatnak hátulról. Azóta (igaz, jelképesen), de egy picit mindig a fékpedálra is lépek, sőt villogtatok. :D

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák