Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz boogie84 #3349 üzenetére

    Ne nyúlj hozzá. Tapasztalatból mondom. A GSXR-be is tetettem Prop-Tech Speed Box-ot, Power Commandert, sportlégszűrőt, és maga az élmény amit adott pluszban, az bőven több mint érezhető volt. De!
    Hiába ment még jobban, a fogyasztásom nagyon megugrott, ami ugye egyenes arányban nő, ahogy nő a teljesítmény. A mai világban pedig közel sem mindegy, hogy 7L vagy 10L /100km.
    Ez pedig a mai 400+ft/L benzinár mellett sok többletköltséget jelent. 300km-nél 3600ft, csak azért mert tuningolt, amit ritkán tudsz kamatoztatni.
    Az ember fosna rá, ha annyi lenne a benya mint amikor a módosításokat csináltam (2006-ban 250ft környéke volt 1L benya). Mentünk is sokat minden hétvégén, volt hogy mindkét nap.

    Ha nem cseréltem volna el tavaly, valószínű idén visszaalakítottam volna teljesen gyárira, csak a sportdobot hagytam volna fent.

    A Majesty 400-as fogyaszt vagy 4,5-5L, és jól is megy. 160km/h végsebesség, 130-140 utazó...Kénytelen voltam meglépni a cserét, aztán ha lesz lehetőségem, és múlik ez a fos, amit Magyarország külön válságának neveznek, akkor egy 2010+ Hayabusát mindenképpen szeretnék még birtokolni, de azon nem lesz módosítás, max. végdob csere. :K

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák