Új hozzászólás Aktív témák

  • mocsanisi

    senior tag

    válasz canniball #19071 üzenetére

    300.000 forintba húztam meg a határt (hírdetett árra). Jó esetben ebből még egy kicsit le lehet alkudni. Ebbe a normális állapotú 250esek férnek bele, de úgyis kell még mindegyikre költeni, arra is kell a pénz :) 250-esre a biztosítás is csak 12.000 egy évben. 1-2 évig szolgáljon ki, aztán ahogy ismerem magam úgyis ülök nagyobbra. Ez előtt egy SR50-esem volt amit elloptak, illetve haverok motorjaival csaptam pár karikát. (NSR125, Bandit 250, GSR600) A bandit nagyon bejött, pörgős kis sor4, tisztába vagyok azzal hogy mennyi nyűg lehet vele, milyen az alkatrészellátás, de én ezt bevállalom. Amit robogóhoz használtam sisakot az kukába való, szóval még vennem kell normális sisakot, protektoros kabátot, kesztyű van. Egyelőre ennyit tervezek kezdésnek, és ahogy a pénz engedi megvenni a többi cuccot is. Szóval ezért gondolkodom ebbe a kategóriában, mert nem csak megvenni akarom a motort, hanem használni is, illetve a szükséges felszerelést beszerezni.

    ‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

Új hozzászólás Aktív témák