Új hozzászólás Aktív témák

  • shiNIN

    tag

    válasz F1DO #15074 üzenetére

    Itt ugyanaz, a városban ma néhány robogós, tegnap és tegnapelőtt azért láttunk pár motorost, szerencsére napfényt is, mert kétszer átszeltük az országot...
    Én valamelyest le tudom törölni a plexit kívülről, de nekem belülről szeret párásodni...
    Viszont teszteltem az idén vett nyári protektoros kesztyűmet 10 fokban (a napos részen kora délután valamivel több volt) többszáz km-en, utasként. Teljesen jó. A motoros csizma is elég volt, bezzeg ma huszonpár km-t mentem bakancsban és majd' lefagytak a lábujjaim.
    Én magam rég nem motoroztam (de a napsütésben lebrigécioloztam Cili láncát és arra is rájöttünk, hogy hogyan tudjuk végre megfeszíteni azt, dacára az erőskezű szerelői meghúzásnak), holnap tudnánk még, de az nem lesz hosszú és nem kifejezetten élvezetmotorozás, azt hiszem :(
    De tán csak nem lesz az egész november alkalmatlan a motorozásra :) Nem szokott, legalábbis az elmúlt 2 évben (=mindig, amióta jogsim van) mindig volt 18-20 fokos ragyogó napsütés novemberben, a 20 fok úgy, hogy még reggel se volt hideg, el is mentünk egy nagyobbacska túrára, szlovén és osztrák területekre. Tavaly már hideg volt reggel, persze a gs-es f650.hu-sok nem polipropilének, simán jöttek akár Pestről a szezonzáróra, az volt az utolsó igazán kellemes nap tavaly (mi már jó időben indultunk késő délelőtt :)), november közepén.

Új hozzászólás Aktív témák