Új hozzászólás Aktív témák

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz fattyu #144926 üzenetére

    Hozzatennem, hogy az, hogy autos, motoros, biciklis- ilyen nincs. Emberek vannak, akik kozlekednek, egyenenkent akar tobb jarmufajtaval. Ezert megkulonboztetni autost- motorost- gyalogost eleve nincs ertelme, de megis meg lehet, ha hangolni akarod az orkokat.
    valaki ezt a hulyeseget tenyleg meg tudja elni, hogy pl az autosok ilyenek es ilyenek.

    Nekem sosem volt ennyi konfliktusom vagy ennyi nagyon fura jelenet, aminek szemtanuja voltam, valamilyen jarmu vezetese kozben, mint amikor magyar utakon vezetek barmit is. Az emberek idegileg teljesen szét vannak csinalva, es ez az utakon jelenik meg abban, hogy erthetetlen elozesekbe mennek bele, tolakodnak, pirosnal kiszallnak, egymas ablakahoz mennek kellemes napot kivanni. Van aki meg ahogy ezt a visszapillantobol meglatja, hogy jokivansagat akarja atadni a mogotte levo, a piroson keresztul padloval atmegy. Vagy ha egy nonemu elozott meg egy hatarozottam ferfi nemu embert, az azonnal visszaelozi, mikozben letekert ablakkal orditja ki, hogy utodokat nemzek neked, miutan kirangattalak az autobol, te prostitualt. Es napestig tudnam sorolni egyetlen egy nap alatt megtortent szamomra fura eseteket.

    mekkora bunkónak kell ehhez lenned, hogy igy viselkedj a neten, az utakon, meg barhol?

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Új hozzászólás Aktív témák