Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Mentolka #143619 üzenetére

    Az a nagymarosi satuzás amúgy jogos volt? Volt a gyalogátkelőhelynél valaki?

    Oktatáson Budaörsön a Budapesti úton balról közelített a gyalogos, a szemből jövő teherautó mögött lépett le, az elöl haladó motorostól még messze volt, de kresz szerint már a gyalogosé volt az elsőbbség. Én pesze már kapcsoltam vissza, lassítottam, az elöl lévő meg simán átment a gyalogos előtt. Hogy mit kapott szegény a rádióban az oktatótól... :N

    De láttam már a saját szememmel olyat is, hogy a megállni készülő autót a mögötte lévő tolta rá a gyalogátkelőhelyre. Szerencsére a gyalogos még csak a szembe sáv vonalában volt. Én meg úgy 40 méterre a bolt előtt készültem indulni.

    Zebránál nagyon oda kell figyelni, nem csak a gyalogosra, hanem a mögöttes forgalomra is. Simán van olyan, hogy a mögötted lévő lesz a szabálytalan és mondjuk záróvonal, járdasziget ellenére kielőz. :(

    Teljes felépülést kívánok! :R

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák