Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Mentolka #142260 üzenetére

    Nem is ezt mondtam ha újra elolvasod csak azt jeleztem Persunak tök mindegy mit veszek valami mindig ott van a pakkliban amit felhúzhatok mint nyalóka. De akkor már én akarom kiválasztani, hogy mit. Pont emiatt ejtettem ki sok típust az elmúlt hetekben, ültem többek közt Varan is mert baromira tetszett de az meg olyan mint sumobirkozó akit növesztő tápszerrel és cukrosvizzel etettet az anyja, hogy szép nagy kerek gyerek legyen. :D

    Ott az R1100 ami marhára tetszene de a váltója egy kész katasztrófa, ott a 1150 amit drágállok és mivel bevált típus ezért hamar várna rám a szöghajtás felújítás mert nagyon sokat futott darabok. (még nem rossz != nem is lóg az a hajtás...)

    Ha meg kiejtem ezeket a bálnákat akkor ott tartottam, hogy terepképesebb könnyebb dögök de ez már a korábbi eszmefuttatás. A lényeg azt tartom minden szériának van valami nyűgje melyiknek több melyiknek kevesebb (igen a TDM-nek is van mikor keresgéltem korábban akkor egész jól utána kotortam azoknak is + csongi elő informált róluk) és választásnál nem hátrány ismerni mit bír el a tárcánk és abba belekalkulálni azt, hogy ha kihúzom a pakliból a legnagyobb cumi kártyát azt elfogja-e bírni a költség vetés és kell-e nekem annyira az adott motortípus, hogy azt mondom gyerekek beveszem a le*rom tablettát és rendbe rakatom/rakom magamnak.

    Ezért kötöttem ki a Xl650V vs F650GS duó mellé visszakanyarodva ez az a kettő amiben látok annyit más nem mint leendő második motor, hogy azt mondom bányjakányja összerakom magamnak. Nem ismeretlen... a CB jó alap volt de azt is magamnak raktam össze 4 év alatt igaz sokkal inkább volt kényszerűségi választás mintsem szívszerelem az más kérdés, hogy eleve tetszett majd az évek alatt hozzám nőtt. Ez kicsit az a téma amit évekkel ezelőtt persu egész türelmesen magyarázott nekem PÜ-ben és utána értettem meg a CB-vel évek során. El kell dönteni égeted a pénzt és megszereted és rendbe teszed vagy csak rugód ameddig megy és eldöntöd bontod vagy annyit öntesz rá, hogy még egy szezont tud rúgni. De utóbbi esetén nem ér nyígni ha kikalimpál valami a blokkból de legalább occón* volt verhető dobható motor.

    norbert1998 Ricsit megzaklatnám egy jó állapotú *jobb* állapotú bontott tengely miatt, tud néha meglepiket okozni a srác. :K

    Látom megjött a szirénásautó is a belpolra. Mondjuk az okát nem értem mire jött a dorgálás már elhalt az a szál. :)

    csongi széteszdik és zsírozzák persze, hogyne mert a hazai tulajod arról híresek, hogy ápolnak valamit főleg egy olyan megbízható és nehezen elromló motorhírében álló vasat mint a DL650... :D :D :D :D :D :D

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák